Astrologie, psychika, vztahy a rodina s dětmi

Krátké seznámení s astrologií a psychikou,
Jaké to je pod pokličkou?

" Astrologie je tu s námi již dlouhá staletí a z pohledu její existence bych musel říci, že postupně stále více zaniká a to i přesto, že je více a více viděna. Zní to zamotaně, že? Ale i to, co se kolem nás děje, to co zažíváme, je mnohdy vypadající velmi jednoduše, skutečnost prožívání události je většinou však jiná, s hlubšími kořeny. "
Pavel Polák
Průvodce, lektor, terapeut

Zajímá vás hlubší souvislost toho, co v životě prožíváme? Nabízím krátký denní workshop, na kterém vás seznámím s tím, jak vypadá horoskop a jak hluboce souvisí s psychikou a tím, co reálně v našem životě prožíváme.

Astropsychologie a symbolický jazyk

Všichni asi dobře známe své znamení, ve kterém jsme narozeni. Tato informace je však příliš strohá na to, aby nám konkrétně a přesně něco řekla. Je potřeba sestavit celý horoskop a ten je individuální pro každého z nás. 

Astrologie, psychika, reálné prožitky, příroda, to vše, na co každý den koukáme a prožíváme, je fyzikou. Naše úskalí může však být v tom, že vyšším principům a vztahu „příčina-následek“ nemusíme věřit. Snažíme se vše neustále hodnotit dle naučených zvyků a tak, pokud přijde něco, co je neznámého a příliš velkého na mentální porozumění, automaticky to zpochybníme. Protože každý máme jiné mentální schopnosti, někdo zpochybní dříve, než ten druhý a třetí. Vzniká tak mezi námi přirozená rozdílnost.

Prožitkovou cestou vám ukáži hluboké spojitosti astrologie a psychiky, které vám již po krátké době, mohou mnoho vašich prožitků z vašeho reálného života objasnit. Nebo to pro vás může být inspirací k tomu, jak snadno si můžeme prožívané situace a události vysvětlovat a zároveň u toho přehlédnout i ty jiné úhly pohledu, které jsou mnohdy léčivé a ulevující nejen pro jedince, ale také pro naše partnery či partnerky, naše děti a celé naše linie předků. Takové uvědomění, je také samozřejmě velmi posuvné pro celkovou vývojovou fázi nejen jako člověka, ale také celé naší kořenové podstaty, duše.

vše se zakládá na vztahu

Celý den se budeme dotýkat tématu vztahu. Možná přehlížíme, kde všude na vztahy narážíme. Vztah není jen o manželství či partnerství s tím druhým doma. Vztahy vytváříme se vším a všude. Jeden z nejdominantnějších vztahů, který tu máme všichni, je například vztah s naší zemí, symbolicky viděno s matkou. Díky gravitaci, z toho vztahu nemůžeme utéci a tak jsme všichni nuceni ho každý den prožívat a mnohému se postupně učit. Takto žijeme i ostatní vztahy. Vztahy dětí a dospělých, rodičů a potomků, potomků a předků, můžu a žen. Některé nás zasahují více, některé méně a některé dokonce životně.

Neučená školní nauka

Astrologie, psychologie, vztahy rodinné či partnerské, vesmír, duše, to vše a i to nejmenované je fyzikou, naukou, kterou však ze škol bohužel neznáme. Zvu vás tímto ke zkoumání této nauky, kterou vás budu provázet a bude to též prostor pro mnoho vašich otázek, které vás zajímají.

Inspirujte své známe! Pokud máte kolem sebe učitele a učitelky, ředitele a ředitelky škol, terapeuty, psychology, inspirujte je též. Je to naukou, kterou potřebují dostat naše děti, avšak oni ji mohou dostal až ve chvíli, kdy jim to mi dospělí svým pochopením umožníme. Přijďte na krátký workshop v přírodě vzájemně se inspirovat.

Protože ne každý může mít důvěru pro terapeutické a rozvojové pobyty, které nabízím, může toto setkání sloužit mimo jiné jako možnost, blíže se seznámit se způsobem mé práce, ale také se mnou. Nepoužijeme všech metod, avšak jistý náhled a názor budete mít možnost si jistě udělat. 

 

Registrace na setkání

Pro zajištění si místa na tomto pobytu prosím stisknete tlačítko níže. Budete přesměrování na registrační formulář s potřebnými údaji.

     Termín krátkého jednodenního setkání.  1.8. 2020 10 – 17hod (případně déle dle zájmu)

Setkáme se v mém zázemí, krásné přírody, na adrese Kytlice 91, kde běžně žiji se svou ženou a našimi třemi dětmi. Mapku najdete v záložce kontakt, na těchto stránkách. Doporučuji ji využít a nechat se navést navigací. Pokud by byl problém, samozřejmě vám rád pomohu a po telefonu navedu.

Malé občerstvení v ceně.

Nelze se již rezervovat

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on skype