Pár slov o mNě

I ten největší nepřítel, nevydrží s láskou a odpuštěním bojovat věčně…

Mou životní hodnotou se stal život samotný. Prošel jsem  vlastním životním příběhem s hlubokými osobními ztrátami, které mě dovedly k životní krizi a pádu na dno, kde jsem se setkal se širokou škálou zahlcujících emocí.

Ocitl jsme se s pocitem beznaděje a opuštění, které pro mě bylo cílem je proměnit.

Pavel Polák

VŠÍMAVOST A LASKAVOST K SOBĚ

Mé časy krize, pro mě byly cenným transformačním obdobím. Nalezl jsem nové hodnoty v jednoduchosti, hodnotu v životních prožitcích a získal možnost autenticky porozumět principům vzniku a proměny zraněných emocí.

Na své cestě jsem prošel několik terapeutických výcviků a kurzů, prožil také šamanské léčivé rituály v Amazonii, ale musím říci, že má osobní cesta prožitků a sebepoznání, mi dala více, než odborný výcvik, či kurz.

Již mnoho let pociťuji tuto cestu za smysluplnou náplň svého života. Každý pocit, který v sobě nalézám a prožívám jeho tvůrčí pozitivní změnu, mi je zajímavým dobrodružstvím a také motivací pro každý den. 

Zkrátka bych řekl: „Baví mě to, mám rád objevování všeho, co v sobě nacházím. Je to mnoho překvapení a každým takovým poznáním, je pro mě ústupem od lpění a očekávání, ale také pochopením a krokem k lehkosti“

Tyto osobní i terapeutické zkušenosti jsem propojil a vznikla Terapie v přírodě pro individuální, párové i skupinové terapie. 

Pro mě samotného, bylo největším přínosem vnést do života všímavost k vlastním pocitům a emocím. Díky všímavosti jsem objevil, jak lze sám sobě  věnovat laskavost a soucit, které jsou hojivým pohlazením pro duši. Všímavost a proměna emocí, je proto jedním ze základních pilířů terapie, kterou vám nabízím.

 

Zůstaňme v kontaktu

Zaujala vás terapie v přírodě, pobyty v přírodě nebo některý z  článků? Přihlaste se a budu vás informovat o nových článcích a pobytech v přírodě, kterých byste se mohli také zúčastnit.